KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8382123
nr 838 2123
Blandteknik
Signerad, oidentifierad konstnär, Porträtt av kvinna med katt, ramens innermått: 53x32
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 19:42:37
3/8 23:47:01
150 kr
5/8 17:13:17